تماس جهت سفارش | پوکه قروه

پوکه قروه

پوکه قروه

پوکه قروه داراری بیش از 15 سال سابقه در زمینه فراوری و پخش پوکه معدنی میباشد.ایران یکی از بزرگترین کشورها در زمینه تولید پوکه معدنی است و شهرستان قروه یکی از بزرگترین منابع پوکه در ایران میباشد. پوکه قروه یکی از بزرگترین شرکت های در زمینه تامین و ارسال پوکه به سراسر کشور است که در صورت سفارش پوکه معدنی این تضمین را به شما می دهیم یکی از بهترین فروشنده های پوکه را انتخاب کرده اید. چون ما با کیفیت ترین و ارزانترین پوکه را در کمترین زمان ممکن برای شما ارسال می کنیم.

کاربرد پوکه قروه

پوکه تولید شده ما یکی سبکترین ها در نوع خود بوده و خوب البته سبک وزن بودن پوکه یکی از بزرگترین مزیت های این ماده معدنی محسوب می شود که هر چقدر سبکتر باشد از استحکام بیشتری برخوردار است. عمده مصرف پوکه معدنی در ساختمان ها و برای کف سازی و شیب دهی سقف ها میباشد و بسیاری از کاربردهای صنعتی دیگر را شامل می شود. ما نیاز مشتری را به بهترین شکل ممکن با ارایه طیفی گسترده از انواع پوکه برای تمامی کاربردها به خوبی مرتفع ساخته ایم.

اسنخراج از معادن پوکه قروه

پوکه معدنی قبل از استخراج در ابتدا نمونه های استخراج شده توسط متخصصین در آزمایشگاه های ما بررسی شده و پس از استخراج از معدن توسط بلدوزر دپو شده و پس از بارگیری به محل سنگ شکن، در سایزهای مختلف تولید می شود. به دلیل وجود سرند های متعدد درمعادن پوكه قروه این محصول دراندازه های مختلفی تولید میشود. 

پوکه قروه با ارسال پوکه به سراسر کشور در 24 ساعت شبانه روز این ادعا را دارد که در عین حال به غیر از اینکه یکی از تولیدکنندگان اصلی پوکه است بلکه به عنوان یکی از توزیع کننگان بزرگ پوکه معدنی در سراسر کشور نیز شناخته شده میباشد.

انوع پوکه تولیدی در پوکه قروه

انواع پوکه به شرح زیر میباشد

پوکه عدسی

پوکه نخودی

پوکه بادامی

پوکه فندقی

پوکه ماسه ای - پوکه پودری

 

چرا پوکه قروه ؟

  • ارایه با کیفیت ترین پوکه معدنی در عین حال با بهترین قیمت.
  • ما یک واسطه نیستیم یکی از تولید کنندگان اصلی پوکه معدنی میباشیم.
  • ارسال در هر ساعت از شبانه روز به هر یک از نقاط کشور.
  • ارایه طیف گسترده ای از انواع پوکه

 

خرید پوکه قروه

ما این تضمین را به شما می دهیم که با کیفیتی ترین و در عین حال سبکترین پوکه معدنی را به شما مشتری عزیز ارایه نماییم. تولید و ارسال پوکه تنها یکی از خدمات ما میباشد که این خود بخش عمده ای از سفارشات ما را هر سال شامل می شود. جهت سفارش و آگاهی از آخرین قیمت پوکه با شماره های درج شده در همین صفحه تماس حاصل نموده و یا از منوی اصلی سایت بر روی خرید پوکه کلیک نمایید و سپس با ثبت سفارش خود بصورت غیر حضوری براحتی و در اسرع وقت با بارگیری سفارش برای شما ارسال می گردد. 


سفارش پوکه

لطفا جهت ثبت سفارش خود با شماره های زیر تماس حاصل نمایید


  • 08735243612 - دفتر
  • 09015522121
  • 09908164480